آشنایی با بخاری گودال آتش (fire pit) و روش ساخت آن

آشنایی با بخاری گودال آتش (fire pit) و روش ساخت آن، یک فضای دلپذیر را برای استراحت و آرامش در فضای باز با گودال آتش ایجاد کنید. از گذشته تا به امروز انسان ها علاقه خاصی دارند که جمع های خانوادگی و دوستانه خود را در کنار گرما و زیبایی آتش بگذرانند و با تعریف کردن خاطرات و داستان های روزمره در کنار یکدیگر و دور آتش ساعاتی را به خوشی سپری کنند. گودال آتش مکانی را برای استراحت و گذراندن زمان در کنار گرما و نور زیبای آتش را فراهم می کند. جای هیچ تعجبی نیست که اکثر کسانی که خانه حیاط دار دارند به این موضوع علاقه خاصی نشان می دهند. این بخاری هیزمی می تواند یک فضای عاشقانه و شاعرانه ای را برای شما فراهم کند.

ادامه مطلب: آشنایی با بخاری گودال آتش (fire pit) و روش ساخت آن

نکاتی پیرامون استفاده و ساخت آبنما در خانه (بخش دوم)

نکاتی پیرامون استفاده و ساخت آبنما در خانه (بخش دوم)، آب نه تنها نمادی از خوش شانسی در فرهنگ های آسیایی است، بلکه ویژگی های آب، به کاهش دمای اتاق نیز کمک می کند. آب همچنین به هر فضایی نوعی آرامش ذهنی اضافه می کند. در این مقاله قصد داریم به بررسی سایر نکات کاربردی در مورد استفاده و ساخت آبنما در خانه بپردازیم. 

ادامه مطلب: نکاتی پیرامون استفاده و ساخت آبنما در خانه (بخش دوم)

آشنایی با اصول طراحی ویلاهای مثلثی شکل

آشنایی با اصول طراحی ویلاهای مثلثی شکل، سازه های A شکل یا مثلثی یکی از انواع سازه های ساختمانی هستند که طرفداران زیادی به خصوص در مناطق جنگلی دارند. این سازه های مثلثی شکل می توانند به 2 صورت ظلع برابر و همچنین ساق برابر طراحی و ساخته شوند که هر کدام زیبایی های مخصوص به خود را دارد.

ادامه مطلب: آشنایی با اصول طراحی ویلاهای مثلثی شکل

نکاتی پیرامون استفاده و ساخت آبنما در خانه (بخش اول)

نکاتی پیرامون استفاده و ساخت آبنما در خانه (بخش اول)، در هر جای کشور ایران که باشید، حتما شما هم همیشه در فصل تابستان در جستجوی راه های بیشتری برای خنک سازی خانه هستید. پنکه، کولر، داکت اسپلیت و … معمولا انتخاب های ما برای خنک کردن ساختمان هستند. اما اگر به دنبال چیزی هستید که در حین خنک شدن، به شما انرژی بدهد، ساخت آبنما بهترین گزینه است. در این مقاله قصد داریم نکاتی را در مورد استفاده از آبنما در منزل مورد بررسی قرار دهیم.

ادامه مطلب: نکاتی پیرامون استفاده و ساخت آبنما در خانه (بخش اول)

برای طراحی آشپزخانه یک رستوران به چه نکاتی باید توجه کرد

برای طراحی آشپزخانه یک رستوران به چه نکاتی باید توجه کرد، بدون شک برای داشتن یک رستوران خوب، کیفیت و نوع طراحی رستوران و قسمت های مختلف رستوران بخصوص آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار بوده و می تواند در راه اندازی یک رستوران موفق اثر به سزایی داشته باشد. طراحی آشپزخانه رستوران شاید از آن جهت با اهمیت است که در یک آشپزخانه ی ناکارامد با فضایی تنگ و شلوغ، هیچ چیزی در سر جای خود قرار نداشته و پرسنل نمی توانند به درستی به فعالیت های خود بپردازند.

ادامه مطلب: برای طراحی آشپزخانه یک رستوران به چه نکاتی باید توجه کرد