انواع قفل شب بند درب ضد سرقت آپارتمان کدامند؟

انواع قفل شب بند درب ضد سرقت آپارتمان کدامند؟، قفل های شب بند یا همان door jammer، نوعی از ایمن ترین قفل ها می باشند که برای تضمین امنیت درب های معمولی و درب های ضد سرقت به کار گرفته می شوند. ساختار این قفل ها به گونه ای است که نصب و استفاده از آن ها بسیار راحت می باشد، همچنین لازم به ذکر است که طراحی قفل های شب بند، به گونه ای انجام می شود که کاملا ساده و مکانیکی هستند؛ اما از طرفی دیگر این قفل ها بسیار محکم بوده و برای کاربر ایجاد اطمینان خاطر می نمایند.

ادامه مطلب: انواع قفل شب بند درب ضد سرقت آپارتمان کدامند؟

آشنایی با انواع لولای درب

آشنایی با انواع لولای درب، اتصال کلیه درب های اطرافمان به وسیله لولا ها انجام می شود که از ابزار آلات بسیار مهم به حساب می آیند. لولا ها درست همانند کار مفصل ها در بدن عمل می کنند و درب های مختلف را به هم متصل می کنند. لولا ها انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی دارند اما در یک تقسیم بندی کلی به دو دسته لولا های درب کمد و کابینت و لولا های درب ساختمان، تقسیم می شوند که هریک از آن ها خود، به انواع دیگری تقسیم می شوند. در هنگام خرید لولا حتما باید نوع متناسب با نیاز خود را انتخاب نمایید این به معنی آن است که به نوع، وزن درب و طرح سازه و همچنین طول، عرض و ضخامت لولا توجه نمایید. در ادامه به بررسی انواع لولا ها می پردازیم.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع لولای درب

نکات و مطالبی که در مورد کمان اره لازم است بدانید

نکات و مطالبی که در مورد کمان اره لازم است بدانید، در این مطلب ما قصد داریم به شما مواردی را مانند مراحل کار با کمان اره، نکات مهم هنگام کار با آن، دلایل شکستن تیغه و ... مورد بررسی و مطالعه قرار دهیم. اگر شما نیز به دنبال یادگیری در مورد کمان اره هستید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را از دست ندهید.

ادامه مطلب: نکات و مطالبی که در مورد کمان اره لازم است بدانید

آشنایی با انواع قیچی ورق بر

آشنایی با انواع قیچی ورق بر، بریدن فلزات یا ورق های فلزی سبک، حلب، آلومینیوم و مواد سفتی مثل لاستیک و پلاستیک به خودی خود امری بسیار دشوار به حساب می آید. ابزاری که برای برش این اجسام مورد استفاده قرار می گیرد، قیچی ورق بر می باشد، این ابزار کارگاهی ، با ساختاری محکم و و قدرتی فوق العاده، توانایی برش انواع فلزات را داشته و برای اولین بار در صنایع مربوط به هواپیما و اوراق آلومینیومی و فولادی سبک، کاربرد داشته است.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع قیچی ورق بر

آشنایی با انواع کمان اره

آشنایی با انواع کمان اره، در میان ابزار تعمیرگاهی، کمان اره یکی از انواع مختلف اره ها می باشد که در برشکاری سطوح فلزی، پلکسی گلاس، پلاستیکی، پروفیل ها، لوله ها و همچنین صفحات فشرده و نازک چوب و ام دی اف کاربرد فراوانی دارد. ساختار این محصول، متشکل از یک بدنه فلزی و دو فک است که یکی از این فک ها متغیر می باشد، یعنی هنگام تعویض تیغ اره سرجای خودش به جلو و عقب حرکت می کند اما فک دیگر کاملا ثابت است. این محصول در دو نوع موجود می باشد، یک مدل قابلیت تنظیم بدنه دارد و یک مدل قابلیت تنظیم بدنه ندارد. در مدل های قابل تنظیم می توانید اندازه تیغه را تغییر دهید.

ادامه مطلب: آشنایی با انواع کمان اره